ASG service

ASG GUARD

 

ASG SERVICE

asg999Společnost ASG GUARD s r.o. není na trhu bezpečnostních služeb nováčkem. Její základy sahají až do roku 1992. Hlavním impulzem pro vznik naší společnosti bylo setkání zkušených manažerů v oboru bezpečnosti, kteří mají zájem poskytovat svým klientům požadované služby na nejvyšší úrovni. Tímto zájmem se nadále řídíme a představuje náš hlavní cíl.

Provádíme:

  • Ostrahu obchodních domů, společenských center, retailu, či jiných zařízení
  • Ostrahu průmyslových objektů, areálů a staveb.
  • komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti
  • Montáže technických zařízení
  • Správu nemovitostí
  • Úklidové služby

 

 

 

asg999společnost ASG SERVICE s.r.o. je  společností se sídlem v Brně.

ASG SERVICE S.R.O. je společnost zaměstnávající více než 50 % zaměstnanců, kteří jsou osobami se zdravotním postižením podle § 67 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti. Tímto je umožněno poskytovat náhradní plnění dle § 81 odst.2 písm.b) shora uvedeného zákona.

FIRMA ASG SERVICE S.R.O. JE DRŽITELEM CERTIFIKÁTU ISO 9001.

Jsme připraveni přizpůsobit podmínky pro ostrahu objektů tak, aby zcela vyhovoval Vašim představám a poskytnout Vám komplexní a profesionální služby při ostraze Vašeho majetku.

Klademe důraz především na serióznost námi poskytovaných služeb, poctivou personální práci, odpovídající mzdovou a motivační politiku pracovníků, důraznou kontrolní činnost a zvyšování mobility všech servisních úkonů spojených s efektivitou naší práce.

V SOUČASNÉ DOBĚ ZAMĚSTNÁVÁME STOVKY PRACOVNÍKŮ PLOŠNĚ PO CELÉ ČR, DÍKY ČEMUŽ JSME SCHOPNI OPERATIVNĚ PŘIZPŮSOBIT VÝKON NAŠICH SLUŽEB NOVÝM KLIENTŮM.

FILOZOFIE NAŠÍ SPOLEČNOSTI: MAXIMÁLNÍ KOREKTNOST A SOLIDNOST VŮČI ZÁKAZNÍKŮM, JAKO I VŠEM OSTATNÍM!

asgServiceISO-maly    RHK BRNO